+420 777 042 911
info@3dmanufaktura.cz

O nás

Svým zákazníkům poskytujeme komplexní služby v oblasti 3D tisku a 3D skenování. Jsme autorizovaným prodejcem 3D tiskáren a 3D skenerů.

Od svého vzniku v roce 2020 nabízíme komplexní škálu služeb v oblasti 3D technologií – od poradenství u zákazníka, po telefonu, nebo v showroomu, přes  analýzu projektu, návratnosti investic a individuálními vzorovými výtisky až po implementaci a školení 3D tisku a skenování u zákazníka.

Vedle služeb provozujeme eshop, kde nabízíme nejen 3D tiskárny a 3D skenery, ale především materiály a příslušenství pro 3D tisk a 3D skenování.

3D Manufaktura provozuje showroom Centrum 3D tisku v Nové Pace na rozmezí Českého ráje a Krkonoš, kde si každý může prohlédnout a vyzkoušet 3D tiskárny a 3D skenery na živo.

foto showroomu

Vyvíjíme se spolu s trhem.

V roce 2023 byl společnosti 3D Manufaktura udělen status Expert Reseller Raise3D a díky tomu můžeme zákazníkům v Česku a na Slovensku dodávat 3D tiskárny Raise3D Forge1 pro 3D tisk kovů metodou mFFF.

Jsme autorizovaným prodejcem těchto značek

3D tiskárny

Raise3D
Zaxe
Anisoprint
Wematter
Shining3D

3D skenery

Shining3D

Materiály

Polymaker
TreeD
Fillamentum
Filament-PM
BASF
ProFila
PP print

Hledáte dodavatele v oblasti 3D technologií? Potřebujete zjistit, zda je 3D tisk pro Vás vhodný a jestli se Vám vyplatí? Obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme.

Kontaktujte nás